Yong Xing Kazan Group Co, Ltd Mesleği ile hizmet müşteri

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Yong Xing Boiler Group Co.,Ltd Fabrika turu

iyi kalite Buhar kazanı petrol ateş satış için
iyi kalite Buhar kazanı petrol ateş satış için
Kazan ızgarası mükemmel çalışır, müşterim çok hoşuna gider. Bize kaliteli ürünler tedarik etmek için yardımınız için teşekkürler.

—— El ile

Merhaba, firmamız kazanlarınızdan çok hoşlanıyor. Güzel bir görünüme sahip ve çok iyi çalışıyorlar. Buradaki arkadaşlarıma öneriyorum.

—— Jenney'nın

Evet, kazan satın alacağımı, gelecekte işbirliğini sürdürmemizi dilerim.

—— SOO

Sonunda fabrika insanlarını bulduğum için çok şanslıydım, ekibiniz bana en iyi fiyatı ve en iyi montaj hizmetini verdi. Teşekkür ederim.

—— Antony

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Yongxing üretim ekipmanları gelişmiş plazma ve alev çift amaçlı otomatik CNC kesme makinası, CNC takım tezgahı, CNC bükme borusu, otomatik kaynak makinesi, hidrolik bükme makinesi, serpantin boru üretim hattı, büyük sarma makinesi, gelişmiş fiziksel ve kimyasal test cihazları ile donatılmıştır, Rusya. İthal edilmiş X-ışını hata dedektörleri ve Almanya'dan ithal edilen ultrasonik hata algılama donanımları, kazanın yüksek kalitede üretilmesini sağlayabilir.

 • OEM / ODM
  Yongxing ileri üretim yönetimine sahiptir ve ayrıca her türlü lazer makinesini sağlamak için teknik yenilikler yapmaya devam etmektedir. Oem de açığız.

  Yongxing ürünleri, Çin’de yalnızca başarılı satışlar değil, aynı zamanda aşağıdakiler dahil olmak üzere dünyanın 180'den fazla ülkesine ve bölgesine ihraç edilmektedir: Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Türkiye, Brezilya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkeler. Kaliteli ürünler büyük bir karşılama ve övgüye tabidir.

  İşbirliği şirketi:

 • Ar-Ge
  Yongxing Kazan, lazer makinelerine en iyi kaliteyi ve istikrarı sağlamak için Yonging alanında 20 yıldan fazla deneyime sahip profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir.

  Şirketimiz şu anda 12 üst düzey mühendis, 36 normal mühendis, 50 profesyonel ve teknik personel ile verimli sonuçlara sahiptir.

  Şirketimiz “birinci sınıf yetenek, birinci sınıf yönetim, birinci sınıf kalite ve birinci sınıf hizmet” yönetim hedefini kazanmıştır.

  Yurtiçi ve yurtdışındaki tanınmış yüksek öğrenim kurumları ve araştırma kurumları ile işbirliği yapmak. Yongxing 63 ulusal patent, uluslararası ileri düzeyde bir dizi temel teknolojik başarı ve teknik göstergeye sahiptir.

İletişim bilgileri
Yong Xing Boiler Group Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Bettysun

Tel: 86-13849050429

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)