Yong Xing Kazan Group Co, Ltd Mesleği ile hizmet müşteri

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Yong Xing Boiler Group Co.,Ltd

iyi kalite Buhar kazanı petrol ateş satış için
iyi kalite Buhar kazanı petrol ateş satış için
Kazan ızgarası mükemmel çalışır, müşterim çok hoşuna gider. Bize kaliteli ürünler tedarik etmek için yardımınız için teşekkürler.

—— El ile

Merhaba, firmamız kazanlarınızdan çok hoşlanıyor. Güzel bir görünüme sahip ve çok iyi çalışıyorlar. Buradaki arkadaşlarıma öneriyorum.

—— Jenney'nın

Evet, kazan satın alacağımı, gelecekte işbirliğini sürdürmemizi dilerim.

—— SOO

Sonunda fabrika insanlarını bulduğum için çok şanslıydım, ekibiniz bana en iyi fiyatı ve en iyi montaj hizmetini verdi. Teşekkür ederim.

—— Antony

Ben sohbet şimdi

Yong Xing Boiler Group Co.,Ltd

1 2 3
Yong Xing Boiler Group Co.,Ltd Yong Xing Boiler Group Co.,Ltd Yong Xing Boiler Group Co.,Ltd
boiler factory big door boiler factory inside boiler factory inside 2

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : YX / JM / LJ / BH / XN
No. Çalışanları : 500~1000
Yıllık satış : 100-500
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : 20% - 30%
Yongxing Kazan Group Co, Ltd çeşitli kazan ve çeşitli termal enerji makine ve ekipmanları için araştırma, geliştirme, üretim, satış ve montaj hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir grup şirketidir.

Yongxing Kazan , 15 milyon dolarlık sabit varlığa sahip 60.000 m2'lik bir alanı kaplar ve 100'den fazla büyük ve orta ölçekli ekipman setinde üretim için kullanılır. 37 serisi ile ürün kalitesi denetimi için 60'tan fazla gelişmiş ekipman seti. Kazan ve basınçlı kap 167 teknik özellik ve model içeriyor.

Kalite Kontrol, Muayene ve Karantina Genel Müdürlüğü tarafından verilen A sınıfı kazan üretim lisansı ile

A1 ve A2 basınçlı kap imalat lisansları

Birinci sınıf kazan kurulum ve dönüşüm lisansı

ISO9001 uluslararası kalite sistem belgelendirme vb.

Yıllık üretim kapasitesi 2000 tonun üzerindedir.

YONGXING kazan ana ürün:

Kömür yakıtlı buhar kazanları, yağ / gaz buhar kazanı, sıcak su kazanları, Termal yağ ısıtıcıları, sıcak hava fırınları, yağ / gaz brülörleri, zincir ızgarası aksesuarları ve diğer çevre dostu kazanlar ve basınçlı kaplar.

Tüm ekipman kesinlikle devlet ve Endüstri standardı, makul ürün tasarımı, ileri üretim teknolojisi, ülkenin benzer ürünlerinde teknik içeriği lider yapısı, kompakt yapısı, düşük gürültü, yüksek ısıl verim, güvenli ve güvenilir çalışma, yüksek otomasyon derecesi vb.

Tüm çevre göstergeleri ulusal sınıf I ile uyumludur. Bölgesel çevre koruma standartları, çevre koruma departmanı tarafından önerilen mükemmel ürünleri gerektirir.

Şirketimiz A sınıfı kazan imalat kalifikasyonu, A1, A2 basınçlı kap imalat kalifikasyonu ve mekanik ve elektrik ekipman montaj mühendisliği profesyonel müteahhitlik yeterliliğine sahiptir ve uluslararası ISO9001 2000 kalite yönetim sistemi belgesini almıştır.

Firmamız kesinlikle ISO9001 uluslararası kalite yönetim sistemi garanti modelini takip eder, kalite yönetimi ve kalite kontrol ve kontrol faaliyetlerini gerçekleştirir ve ürün kalitesi kararlıdır. Henan Sanayi ve Ticaret İdaresi, “Ulusal Dürüst ve Yasalara Uygun Teşebbüs Teşebbüsü”, “Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından“ Ulusal Şeref ve Yasalara Uygun Teşebbüs ”tarafından“ Sözleşme Onur ve Taahhüt Teşebbüsü ”olarak değerlendirildi ve Çin Kalite tarafından üye birime dahil edildi ve Teknik Denetim Derneği ve birçok patentli teknoloji edinmiştir.

Şirket onur:

İletişim bilgileri
Yong Xing Boiler Group Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Bettysun

Tel: 86-13849050429

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)